Дървен материал от www.emsien3.com

The best bookmaker bet365

The best bookmaker bet365

Menu
GÖKÇEK'E İÇİŞLERİ KALKANI

GÖKÇEK'E İÇİŞLERİ KALKANI

ARINÇ'LA TARTIŞMASIYLA TÜ...

"ÖZLEDİĞİMİZ DEMOKRASİYİ GETİRECEĞİZ"

"ÖZLEDİĞİMİZ DEMOKRASİYİ GETİR…

CHP ANKARA 1. BÖLGE ADAY ...

GORAN BREGOVİÇ 6 MAYIS'TA ANKARA'DA

GORAN BREGOVİÇ 6 MAYIS'TA ANKARA'DA

BALKAN MÜZİĞİ'NİN DÜNYACA...

DOMUZ GRİBİ SİNSİCE YAYILIYOR!

DOMUZ GRİBİ SİNSİCE YAYILIYOR!

DOMUZ GRİBİ YAYILIYOR. SA...

BİR KADIN CİNAYETİ DAHA ANKARA'DAN

BİR KADIN CİNAYETİ DAHA ANKARA'DAN

TARTIŞTIĞI KIZ ARKADAŞINI...

İMO: "BUZDAĞININ GÖRÜNEN KISMI"

İMO: "BUZDAĞININ GÖRÜNEN KISMI…

GÖKÇEK-ARINÇ TARTIŞMASI H...

GÖKÇEK-ARINÇ TARTIŞMASI SAVCILIKTA!

GÖKÇEK-ARINÇ TARTIŞMASI SAVCILIKTA!

AKP'Yİ SARSAN BÜLENT ARIN...

POLİTİKANIN ÇINARI YENİDEN ADAY

POLİTİKANIN ÇINARI YENİDEN ADAY

1950'Lİ YILLARDA ADIM ATT...

İLK KEZ ALTIN MADALYA

İLK KEZ ALTIN MADALYA

AVRUPA KARATE ŞAMPİYONASI...

ANKARA KÜL TABLASINA DÖNMÜŞ

ANKARA KÜL TABLASINA DÖNMÜŞ

PROF DR. RAMAZAN YİĞİTOĞL...

Prev Next

KADINLAR İÇİN GAZA BASACAKLAR!

ANDOFF YİNE BİR İLKE İMZA ATIYOR. 8 MART BEYTEPE'DE YAPILACAK SEZONUN İLK YARIŞI KADINLARA ARMAĞAN EDİLDİ..

Ali Fuat ULAY

Ankara Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü ANDOFF yine bir ilke imza atıyor. 8 Mart 2015 Pazar günü başlayacak olan 2015-ANDOFF ANKARA OFF-ROAD KUPASI’nın ilk yarışı kadınlarımıza armağan edildi.

2014 sezonunda kalan heyecanı 2015’te de sürprizlerle sürdürmeye kararlı olan ANDOFF, yine bir karnaval havasında bu kez çok özel bir günde 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde yapacağı ilk yarışı kadınlara armağan etti, yarışı izlemeye gelen kadınlar kırmızı karanfillerle karşılanacak ve yarışın startını kadınlar verecek.Özel olarak yapılacak bu yarışta etaba “Dünya Kadınları Etabı” adı verildi.

Tüm kadınları bu özel yarışa davet eden ANDOFF, bir ulusal yarış havasında yapacağı bu yarışı Ankara’da bulunan çeşitli dernek ve hobi kulüplerin katılımı ile karnavala çevirecek.

Daha önceki yarışlarda edindiği deneyimlerini Beytepe Parkuru’na da aktaracak olan ANDOFF, Ankara’daki hava koşulları nedeniyle yarışı karlarla kaplı bir alanda planladı. Kar eridiği takdirde balçığa dönüşecek olan etap, off-road sporunun yapısında olan kar-çamur ve su geçişlerine olanak tanıyacak. Dolayısıyla izleyenlere çok renkli ve heyecanlı bir görsel şölen sunacak. Etap, karların erimesiyle balçığa dönüşecek pilot ve co-pilotlar rakiplerinin yanında bir de çamur ve sulu parkurla mücadele edecekler. Kurtarme timleri olarak görev yapacak Rescue ekiplerine çok işin düşeceği bu yarışın Ankara merkezine çok yakın olan Beytepe’de organize edilmesi çok sayıda Ankaralıya keyifli bir hafta sonu geçirmesine imkan yaratacak. Beytepe Off-Road Pisti’ne gelecek Ankaralılar alanın her tarafından yarışın tamamını rahatlıkla izleme olanağı bulacaklar.

--BEYTEPE’DE BULUŞALIM—

Yarışla ilgili açıklamada bulunan Ankara Off-Road ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Muharrem Çelik,“bu özel günde kadınlarımızı ağırlayacağız. Yarışımızı izlemeye gelen kadınlarımızı kırmızı karanfillerle karşılayacağız, startımızı da kadınlarımız verecek. Festival havasında düzenlediğimiz Beytepe’deki yarışımızda kadınlarımız özel davetlilerimizdir” dedi.

 

Devamını oku...
Bu RSS beslemesine abone ol